Bizden Kısa Bilgiler

Pembe Maviş Anaokulu olarak her çocuğun kendi becerilerini kendi dünyasında keşfetmesini desteklemekte ve kendisi ile ilgili olumlu düşünceler edinmesini istemekteyiz. Her çocuğun kendi gelişim düzeyinden bir üst düzeye çıkarabilmek amacıyla bireysel ve grup etkinlikleri düzenlemekteyiz. Programımızda yaratıcı ve duygusal tecrübelere yer verilmesi, sosyal ve sözel becerilerin gelişmesini kolaylaştırmaktadır. 

Müzik, bilim, bahçe işleri, mutfak etkinlikleri ve çevresel gezileri her yaş grubunun eğitim programı içinde düzenli olarak yer almakta ve çocuklarımıza bu alanlarda yeni deneyimler kazanmaları için rehberlik edilmektedir. 

Okulumuz 2- 6 yaş arasındaki çocuklarımıza hizmet vermektedir. Gruplarımızı yaşlara göre 4 sınıfa ayırarak her grubun başında alanında uzman öğretmenler ve yardımcı öğretmenler bulunmaktadır.

Sabah 08:00 akşam 18:30 saatleri  arasında tam gün, yarım gün ve oyun gruplarını içeren program uygulanmaktadır. 

Okulumuz 290 m2 yeşillikler içindeki müstakil 3  katlı binasında hizmet vermektedir. Binamız çocuklarımızın oyun oynayacağı ve öğrenme ortamı oluşturacak şekilde düzenlenmiştir.

Tarım alanı olarak kullandığımız bölümde ise çocuklar tam anlamıyla doğa ve bitkilerle iç içe oluyorlar.

info@pembemavisanaokulu.com